Sermed Havuz Kimdir? Neler Yapar?

Sermed Havuz,  havuz keşfi, havuz yapımı, servisi ve havuz sistemleri alanında dünyaca ünlü lider markaları çatısı altında toplayarak, müşterilerine üst düzey kalitede hizmet sunan Türkiye’nin önde gelen havuz firmalarından biri olarak tanınıyor.

Sermed Havuz Firması, havuz sistemleri alanında dünya genelinde en son trendleri çok yakından takip ediyor. Havuz yapımı ve kurulumu için gerekli son teknoloji ürünü kaliteli malzemeleri ekonomik biçimde kullanarak, hızlı ve kaliteli servisiyle Türkiye’nin en uzak noktasına dek ulaştırıyor ve birkaç gün gibi kısa zaman aralığı içerisinde havuzun kurulumunu tamamlıyor.  Kişiye ve kuruma özel projelendirilmiş havuz modelleri eşliğinde, yüzmenin keyfini çıkarmaları için mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin beğenisine ve kullanımına sunuyor.

Sermed Havuz Firması; Almanya’dan ithal ettiği prefabrik havuz sistemleri ile sunulan standart havuz şekil ve ebatlarının yanı sıra, tamamen yerli üretim olan Fipool serisi havuzlar ile isteğe bağlı şekil, büyüklük ve derinlikte, her ihtiyaca ve amaca yönelik ister taşmalı, ister skimmerli havuzlar üretiyor. Sermed Havuz Firması,  sektöründe bir ilki gerçekleştirerek; zemin üstü havuz grubu olan Waterline serisi havuz modelinde 4 m² – 200 m²  ebatları aralığında ve değişen farklı derinliklerde havuz üretimini de sürdürüyor.

Betonarme Havuzun Dezavantajları ve Liner Kaplama Havuzun Avantajları Nelerdir?

Seramik kaplamalı Betonarme havuzlar; inşaatı için uzun zaman gerektirmesinden ötürü yüksek maliyete neden olan uzun ve zor yapım aşaması nedeni ile yüksek işçilik bedelleri gerektirir. Yeterli olamayan hijyenik koşulları, zorlu havuz bakım şartları ve sızdırma gibi problemleri nedeniyle Betonarme havuzlar günümüz koşullarında popülaritesini yitirerek, eskisi gibi yaygın biçimde tercih edilmemektedirler.

Kullanım alanı oldukça yaygın ve geniş olan Liner kaplama prefabrik hazır havuz sistemleri, gelişen teknolojik koşullara bağlı olarak tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok daha fazla tercih ediliyor. Liner kaplama havuz sistemleri; hazır havuz, portatif havuz, prefabrik havuz, PVC havuz gibi birçok farklı isimle tanınıyor. Betonarme havuzlara oranla daha hijyenik, daha pratik, daha dayanıklı, daha ucuz yapım ve işçilik maliyeti olan prefabrik Liner kaplama havuzlar; üstün Alman kalitesi ve mühendislik deneyimi ile MTH Sunnypool firmasının güvencesi altında üretiliyor ve Sermed Havuz ‘un seçkin müşterilerine ulaştırılıyor. Yazlık bahçeleri, villa, site, otel ve tesisleri, spor salonları, SPA ve güzellik merkezleri, belediyeye ait park ve bahçeler, özel okullar, anaokulları, özel eğitim, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri gibi alanlarda (kapalı veya açık biçimde) ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Linerhavuz sistemleri, ruhsat gerektirmeyen tasarımı sayesinde sit alanlarının vazgeçilmez projeleri arasında başı çekiyor.

Liner kaplamanın Seramik kaplamaya göre avantajları:

  • Liner, yeni nesil teknoloji ürünü NANO malzemeden üretilir.
  • Anti bakteriyeldir.
  • İzolasyon gerektirmez.
  • Havuz kimyasallarından etkilenmez.
  • Temizliği kolaydır, kir ve su izi bırakmaz.
  • Değişimi ve tamiri oldukça kolaydır.
  • Pürüzsüzdür.
  • Geniş renk ve desen seçeneği bulunur.

Sermed Havuz, hemen her alanda hızla değişen ve gelişen dünyamızda, prefabrik Liner kaplamalı yüzme havuzları ile havuz keyfini müşterilerinin doyasıya yaşamasını, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlıyor.

Sermed Havuz’ un Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti İlkesi

Sermed Havuz bugüne değin yapımını gerçekleştirdiği yüzlerce yüzme havuzunun tecrübesi sayesinde, mühendislerden oluşan yönetici kadrosu, donanımlı beyaz yaka personeli, kalifiye mavi yaka personeli ve kurumsal kimliğiyle havuz ve havuzla ilgili ihtiyaç duyulan tüm konularda Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesiyle hizmet verme gayretini kendisine hedef seçmiştir.

Sermed Havuz Firması, konusunda tecrübeli satış ekibi ile yaşanabilecek sorunlara karşı 7/24 hazırlıklı teknik kadrosu, sunduğu hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle uygulayan uzman personeli sayesinde, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve örnek şirketler topluluğu olmak için var gücüyle çalışmayı sürdürmektedir.

sermed hak - Hakkımızda