Sermed Havuz Kimdir? Neler Yapar?

Sermed Havuz,  havuz keşfi, havuz yapımı, servisi ve havuz sistemleri alanında dünyaca ünlü lider markaları çatısı altında toplayarak, müşterilerine üst düzey kalitede hizmet sunan Türkiye’nin önde gelen havuz firmalarından biri olarak tanınıyor.

Sermed Havuz Firması, havuz sistemleri alanında dünya genelinde en son trendleri çok yakından takip ediyor. Havuz yapımı ve kurulumu için gerekli son teknoloji ürünü kaliteli malzemeleri ekonomik biçimde kullanarak, hızlı ve kaliteli servisiyle Türkiye’nin en uzak noktasına dek ulaştırıyor ve birkaç gün gibi kısa zaman aralığı içerisinde havuzun kurulumunu tamamlıyor.  Kişiye ve kuruma özel projelendirilmiş havuz modelleri eşliğinde, yüzmenin keyfini çıkarmaları için mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin beğenisine ve kullanımına sunuyor.

Sermed Havuz Firması; Almanya’dan ithal ettiği prefabrik havuz sistemleri ile sunulan standart havuz şekil ve ebatlarının yanı sıra, tamamen yerli üretim olan Fipool serisi havuzlar ile isteğe bağlı şekil, büyüklük ve derinlikte, her ihtiyaca ve amaca yönelik ister taşmalı, ister skimmerli havuzlar üretiyor. Sermed Havuz Firması,  sektöründe bir ilki gerçekleştirerek; zemin üstü havuz grubu olan Waterline serisi havuz modelinde 4 m² – 200 m²  ebatları aralığında ve değişen farklı derinliklerde havuz üretimini de sürdürüyor.