Öncü Yapı - VELİ DOĞDU, MANİSA 3 ADET 8 X 4 X 1,5 - Maldive Prefabrik Portatif Hazır Havuz / 1 ADET 16 X 8 X 1,5 Maldive Prefabrik Portatif Hazır Havuz 1 ADET 4Q X 60 CM HAWAİ Prefabrik Portatif Hazır Havuz

Manisada yaptığımız bir havuzu gören ve bize ulaşan Veli bey prefabrik havuz konusunda bilgi sahibi olduğunu, uygulama detaylarını öğrenmek istediğini bildirdi. Müşteri hizmetlerimiz; havuz inşaa süresinin kısa olduğunu, altyapı beton kullanımın az olduğunu, sezon açılmadan bizim hızlı hareket kabiliyetmiz sonucunda peyzaj için kendilerine zaman kalacağını ve ekonomik anlamda çok karlı olunacağınıaktardı.. Bu konuşma sonucu keşfe gidildi ve Veli bey bizimle çalışmaya karar verdi.

Celik kasadan oluşan maldiv havuzumuza karar verdik ve proje cizimleri akabinde işimize başladık. Toplamda 5 havuzdan oluşan prefabrik havuzlarımızı teslim ettik.

Öncü Yapı - VELİ DOĞDU, MANİSA
Öncü Yapı - VELİ DOĞDU, MANİSA

Sirya inşaat yaptığı araştımalar sonu bize ulaştı. Müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi aldıktan sonra keşif için sözleşildi ve yapılacak havuz yerleşim planı cıkartılarak mutabık kalındı. Çok kısa bir sürede sevkiyatını gerçekleştirdik ve kurulum taahhütümüzü verdiğimiz tarihe uygun olarak tamamladık.

Müşterimizin bahçesine yaptığımız Maldiv prefabrik çelik havuzumuz ve opsiyonel bir ekipman olan fiber merdiven uygulamamızın ortaya çıkardığı yeni yaşam alanını, müşterimizin palanladığı gibi sonuçlandırılıp teslim ettik.

Sirya İnşaat Maldiv Prefabrik Portatif Havuz
Sirya İnşaat Maldiv Prefabrik Portatif Havuz

Alaaddin Bey Zekeriyaköy 5,50 x 11,00 x 1,50 Maldiv Prefabrik Havuzu + Şelale

Allaaddin beyin Zekeriyaköy deki evinde yaptığımız keşifte, havuz yapım işinin çok uzun süreceğini düşündüğü ve bu sürecin sıkıntılı geçeceğini düşündüğünü anlattı.

Alaaddin beye uyguladığımız prefabrik havuz sistemlerinin; yüzme havuzlarının inşaatında kullanılan teknolojisi ile istenilen şekil ve ebatlardaki havuzların, tüm fonksiyonları ile birlikte, en sağlam ve kısa sürede inşa edildiğini ve maliyetleri minumuma indirme prensibine dayandığını anlattığımızda şaşkınlığını gizleyemedi.

Hafif çelik yapı sistemi son derece hızlı bir inşaat sistemidir. Altyapı hariç 2 gün gibi çok kısa bir sürede anahtar teslimi havuzunuz tamamlanacaktır.

Kolay ve hızlı nakliye, asgari zaman ve elemanla hızlı ve pratik montaj imkânı sağladığı için de havuz kurulum süresini kısalttığı gibi, hızlılığı ve temizliğiyle şantiyede maksimum inşa kolaylığı sağlayan bu uygulamayı alan Alaaddin beye peyzaj uygulaması için çok geniş bir zaman dilimi bıraktık.

Alaaddin Bey Zekeriyaköy Maldiv Prefabrik Havuzu
Alaaddin Bey Zekeriyaköy Maldiv Prefabrik Havuzu

Cumhur bey bize ulaştığında yeni aldığı villasın da torunları ile kullanabileceği prefabrik bir havuz yaptırmak istediğini bildirdi.

Yerinde yaptıgımız keşif sonucunda Cumhur beyin bahçesinin kendi talebi doğrultusunda, hem torunlarıyla havuzda fazla zaman geçirebileği; hemde yüzme bilen tüm aile için derinliği fazla bir havuz istediğini belirtti. Bu bağlamda fipool panel havuz modelimiz ile kademi bir derinlik oluşturarak iki seceneği bir havuz da toplamak suretiyle oluşturduğumuz projede karar kıldık.

Fiber sementlerden oluşan bu modeli uygulayarak, müşterimizin tüm isteklerini bir çatı altında toplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Cumhur Bey, Darıca
Cumhur Bey, Darıca

Erdinç bey işletmesi için özel bir havuz yaptırmak istiyordu. Yaptığımız görüşmelerden sonra referanslarımızı inceleyip işimize ne kadar hakim olduğumuzu fark edince bizimle çalışmaya karar verdi.

Bu doğrultuda Sermed Havuz olarak müşterimize en doğru seçimi sunabilmek için yerinde keşif yaptık ve hem Erdinç beyinde isteği doğrultusunda bahçenin uygunluğu açısından Fipool Skimmerli Prefabrik Portatif Hazır Havuz modelimizi önerdik.

Çünkü; Prefabrik Havuz modelimiz 7 gün gibi kısa bir sürede teslim edilmesi, Skimmer (satıhdan emişli) sistemi ile doğrudan filtrasyon ve daha hijyenik havuzlar olduğundan dolayı tercih edildi.

Ayvalık, Nostalji Tatil Köyü
Ayvalık, Nostalji Tatil Köyü