gorsel 1 - Neden Sermed Havuz?

 

“Neden Sermed Havuz?”

Bir havuz sisteminin nesi öncelikli ve önemlidir? İnşaat hızı mı? Taşıyıcı yapı malzemesi mi? Üretim standartlarına sahip olup olmadığı mı? Proje uygulanabilirliği mi? Havuzdaki sağlamlık ve dayanıklılık, estetik ve konfor mu? Elbette bunların tümü önem taşıyor. Ve bütün bu soruları sorduğumuzda, geleneksel malzeme ve yöntemlere oranla çeliğin ve hafif çelik yapı sisteminin tartışılmaz üstünlüğü ortaya çıkıyor. SERMED, galvanizli hafif çelik yapı sistemiyle, geleneksel malzeme ve yöntemlerin inşaat sektörümüzdeki egemenliğine son verecek güçlü ve çağdaş bir adım atıyor. SERMED ile Türkiye’de havuzlara güven geliyor, hız geliyor, konfor geliyor, estetik geliyor…

 

SERMED, seçenekler demektir…

• SERMED havuz , bireysel olarak havuz yaptırmak isteyenlere, bölgesel müteahhitlere, tesislere,anaokulu,özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine yönelik, tüm detay ve ürün kullanımları çözülmüş, her tür coğrafya ve bölgeye hitap edebilen hazır “konsept” projeler sunmaktadır.

• SERMED, hazır projeler dışında size özel projeler üretebildiği gibi, mevcut projenize göre de hizmet verebilir.

 

SERMED, güvenceler demektir…

Havuz üretim ve inşası, çok çeşitli güvenceleri kapsaması gereken, özenli bir çalışma ister. SERMED, bu nedenle, sizin ve sevdiklerinizin her anlamda sorunsuz, üstün standartlarda sahip olacağı güvenceleri esas alır.

 

• Teknoloji Güvencesi
• Üretim Güvencesi
• Proje Hizmetleri güvencesi
• Enerji Tasarrufu Güvencesi
• Yalıtım Güvencesi
• Maliyet Güvencesi
• Zaman Güvencesi
• Konfor Güvencesi
• Satış Güvencesi
• Uygulama Güvencesi
• Müşteri Hizmetleri Güvencesi
• SERMED ; yaşam anlayışının olmazsa olmazlarıdır.

 

Teknoloji ve üretim güvencesi

Başarı ve sorunsuzluk sadece “insan” faktörü ile gerçekleşmez. “Bilgi” faktörü de tek başına yeterli değildir. Her iki faktörün de tamamlayıcısı ve yücelticisi yatırım ve teknolojidir.Bir Alman markası olan MTH, günümüzün en ileri teknolojisiyle, bilgisayar destekli ve çok yüksek kapasiteli üretim hatları ile hayat bulmaktadır. Yıllık 5000 havuza varan kapasite ve sıfır hata prosesi ile gerçekleşen üretim gücü, kadrolarımızın profesyonelliği, dinamizmi, deneyimi, kurumsal yapımızın 5 yılı aşkın bilgi birikimi ve saygınlığı ile birleşince, MTH ‘ın SERMED ile birlikte Türk insanına ve Türkiye’ye yakışır bir hizmeti sunmaktan başka şansı yoktur.

 

Proje hizmet güvencesi

Ülkemizin üzerinde bulunduğu coğrafya, depremle ilgili tüm güvenliklerin sağlanmasını gerektirmektedir; havuzlarınızı projelendirirken sadece çelik olması tam bir deprem güvencesi olamaz, doğru boyutlandırma ve hesap değerleri üzerinden çalışılmadıkça deprem korkusunun önüne geçilemez. SERMED projelerinin tümü, her türlü deprem riskini ve coğrafi olumsuzlukları Havuzunuzdan uzak tutmak üzere tasarlanır.

 

Enerji tasarrufu ve yalıtım güvencesi

Günümüzde tüm dünyanın gündeminde olan enerji tasarrufu ile havuzların iç ve dış etkenlere karşı maksimum yalıtım değerlerini yakalaması, SERMED için de öncelikle çözülen ve taviz verilmeyen bir konudur.

 

Maliyet, zaman ve konfor güvencesi

Havuzunuza sahip olurken, harcayacaklarınızın karşılığını, beklentilerinizi tam olarak hatta fazlası ile alabilmeniz gerekir. Eğer bir SERMED havuza sahip olacaksanız, bu, harcayacağınız para, enerji ve zamanın minimumlarda olacağı anlamına gelir. Diğer alternatiflerle yapacağınız tüm karşılaştırmalarınızda yatırımınıza süratli bir şekilde sahip olmanız, maliyetinizi zamana yayılı geri alabilmeniz ve tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayan, konusundaki en iyi ürünler kullanılarak üretilmiş,dinamik yaşam alanlarına sahip bir mimari ile sağlanan konfor, göz önüne almanız gereken en önemli kriterlerdir.

 

Satış, uygulama ve müşteri hizmetleri güvencesi

SERMED güvenceleri, ihtisaslı kadroların koordinasyonunda, tüm taleplerin anında cevaplanabildiği ve bölge farketmeksizin Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen, MTH Türkiye Genel Distribütörü Sermed Havuz Sistemleri firmasının yönetimindeki hizmet organizasyonu ile hayat buluyor.SERMED’i seçerken… Profesyonel satış ve pazarlama kadrolarından her türlü bilgiyi rahatlıkla alabilir, hayallerinizi dilediğinizce şekillendirebilirsiniz.Sahip olacağınız havuz ile ilgili tüm standart ve detayları açıkça görebilir, kötü sürprizler yaşamazsınız.

Havuzunuza karar verdikten sonra… Profesyonel şantiye kontrol-yönetim altyapısı ve onlarca personelden oluşan sertifikalı ekiplerin montaj altyapısı ile, Havuz sahibi olmak için inşaatçı olmanıza gerek kalmaz.

Dilerseniz, size verilecek dokümanlar ile kendi havuzunuzu rahatlıkla kurabilirsiniz.

Havuzlu hayatınızda da… Yaşayabileceğiniz en ufak problemi dahi müşteri hizmetleri ve servis ağımız ile paylaşabilir, sorunları değil havuzunuzun keyfini yaşarsınız
SERMED’e nerede olursanız olun, aynı standartlar ve hizmet kalitesi ile ulaşabilecek olmanız tüm güvencelerimizin teminatı anlamına geliyor.

Sermed Prefabrik Havuz