Zemin Üstü Havuzların Bahçedeki Zarafeti

Evinizin arka bahçesinde tamamen dinlenme ve serinleme amaçlı bir alan yaratmak sanıldığından daha da kolaydır. Zeminüstü havuzlar, zarif tasarımlarıyla, evinizin arka bahçesinde harikalar yaratabilirsiniz.

Zemin Ustu Havuzlarin Bahcedeki Zarafeti - Zemin Üstü Havuzların Bahçedeki Zarafeti
Zemin Üstü Havuzların Bahçedeki Zarafeti

Prefabrik havuz ürünleriyle hayalini kurduğunuz havuza kavuşmanız için Sermed Havuz ve profesyonel ekibi, tüm kalitesi ve profesyonelliğiyle hizmet vermektedir. Çeşitli şekil, renk ve malzemelerle inşa edilebilecek ve çok kısa sürelerde havuz eğlencesine başlayabileceğiniz Fipool panel havuz çeşitlerimizle hem çocuklarınız hem de kendiniz için, eğlenceli bir ortamı yaratabilirsiniz.

Yerüstü Havuzları Nasıl Kurulur?

Her türlü sahayı mükemmel şekilde kavrayan yerüstü havuzları, hızlı kurulumu sayesinde bahçenizde mükemmel bir alan yaratmak için üretilmiştir. Kazı ya da izin belgesi gerektirmeden, en ucuz maliyetle sahip olabileceğiniz prefabrik havuzlar, sağlam olmalarının yanında şıklıkları ve estetik yapılarıyla da ön plana çıkmaktadır.

Kurulumunun basitliğinin yanında inşaat kalitesinin yüksek olduğu yerüstü havuzları, Sermed Havuz teknik ekibi ve tasarımcıları tarafından, özenle tasarlanıp, bahçenize monte edilebilir.

Havuz kurulumunda taşıyıcı yapı, liner iç kaplama ve su geçirmez metal levhalar ve çelik borular kullanılır. Filtreleme sistemi ise, mükemmel su kalitesini ve kolay bakım garantisini sunmaktadır.

Yerüstü havuzları, izin alınmadan da rahatça kurulabildiği için, tekrar sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir.

Zeminüstü Havuzlar Nerelere Kurulabilir?

Havuz yaptırma gibi bir düşünceniz varsa ve bahçeniz yavuz yaptırmaya müsait ise, prefabrik zeminüstü havuzlar ihtiyacınızı ve beklentilerinizi karşılayacak tipte havuzlardır.

Gömme havuzlar, çocuklar için çoğu zaman tehlikelidir ve yerüstü havuzları çocuklar için oldukça eğlenceli ve uygundur. Zeminüstü havuzlar istediğiniz alana kolaylıkla kurulabilir.

  • %100 taşınabilir özelliktedir.
  • Güvenlik ve boyutları dolayısıyla çocuklara uygundur.
  • Kreş, anaokulu gibi alanlarda da rahatlıkla kurulabilir.

Prefabrik havuz sistemleri liner kaplamasıyla %100 sızdırmazlık garantisi sunarken, anti-bakteriyel yapısı ve pürüzsüz yüzeyiyle hijyen sağlar. Sermed Havuz, kurulumunu yaptığını prefabrik havuzları, 2 gün kazı ve 5 gün kurulum ile, toplamda 7 günde teslim etme garantisi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.